Cătălin Josan: „Am trăit s-o văd și pe asta: O-Zone să cânte pentru Plaha”

Catalin+Josan+TRL+Awards+2011+xZx9jRpr73Wx
Foto:PC: zimbio.com

Interpretul Cătălin Josan a criticat membrii trupei O-Zone pe motiv că aceștia s-ar fi reunit să cânte în cadrul unui concert organizat de Partidul Democrat cu ocazia Zilei Europei și a Zilei Victoriei.

„Mă înec în banii tăi, Plânge lumea după ei… Am trăit s-o văd și pe asta: O-Zone să cânte pentru Plaha.  O revenire grandioasă, băieți. Cu stângu-n dreptul, pe scena PDM, alături de Plaha. Bravo, Dan Balan, Radu Sîrbu, Arsenium”, a scris Josan pe contul său oficial de Facebook.

De asemenea, interpretul a făcut un apel către internauți  să-i întrebe pe membrii trupei„cât de bine trăiesc oamenii în țara lor și ce părere au despre Plahotniuc și PDM, dacă tot îi susțin în campanie electorală”.

 

Josan

Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.
Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Cineplex

  • Știri pentru tine