(foto, video) Șoferul unei mașini cu numere diplomatice a parcat neregulamentar în centrul Capitalei

1

Șoferul unui Mercedes cu numere diplomatice a ignorat regulile rutiere și și-a parcat mașina chiar în fața Teatrului Licurici.

Fotografii cu automobilul, dar și un video cu șoferul au fost postate pe rețelele. În imaginile video acesta menționează că a făcut-o la insistența diplomatului care avea o întrevedere în apropiere.

„Eu înțeleg că diplomații au prioritate, dar totul are o limită omenească. Să te urci pe trotuar, în fața Teatrului Licurici care e doar la 10 m de carosabil doar din cauza comodității îmi pare o prostie care merita sa fie penalizată”, a menționat Victor Bunescu, cel care a postat încălcarea pe Facebook.

Photo Credit: Victor Bunescu
Photo Credit: Victor Bunescu
Photo Credit: Victor Bunescu
Photo Credit: Victor Bunescu

Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.
Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Cineplex

  • Știri pentru tine