(foto) „Ce facem? Muncim.” Selfie-ul lui Ion Ceban de pe holul primăriei, inspirație pentru mai multe meme-uri

collage holul primariei

Primarul Capitalei Ion Ceban a devenit subiect pentru mai multe meme-uri după ce a publicat un selfie din holul primăriei. Prin această fotografie, edilul a vrut să arate urmăritorilor săi că deși e oră târzie, acesta se află la lucru.

Fotografia a stârnit mai multe reacții ale internauților din țară. Vezi mai jos câteva din meme-urile create. Amintim că în luna februarie 2015, Moldova nu avea încă un guvern ales de parlament. Astfel, un grup de internauți a încercat să ghicească ce se întâmpla pe holurile guvernului în lipsa angajaților. Vezi AICI imaginile.

Ion Ceban
Ion Ceban1
Ion Ceban2
Ion Ceban3
Ion Ceban4
Ion Ceban5

Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.
Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Cineplex

  • Știri pentru tine