Ion Varaniță încă nu e în politică, dar anunță deja lansarea unui album muzical

varanita2
Foto:Ion Varaniță cu Marcel Pavel PC: Ion Varaniță

Candidatul independent la alegerile parlamentare din 30 noiembrie curent, Ion Varaniță, se lansează în industria muzicală. Acesta și-a pregătit deja un album, ce se intitulează „I am the king (Eu sunt regele)” și îl va lansa în 2015.

„Cu Marcel Pavel! Am un respect profund pentru devotamentul pe care îl are Marcel în creație! Întotdeauna muzica mi-a vindecat sufletul! Dragii mei, în 2015, Ion Varaniță se lansează și în industria muzicii, cu albumul I AM THE KING, un album de pop – classic! Toate textele pieselor, le-am scris eu și le voi cânta tot eu! Muzica este compusă de Alex Calancea, un adevărat maestru! Moldova este țară cu poțential, talente, valori si despre asta trebuie să știe tot globul!!! Ne vedem in 2015 cu un album de milioane!!!”, a scris Varaniță pe Facebook, informează oficial.md

Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.
Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Cineplex

  • Știri pentru tine