(video) Formația Tharmis a oferit un moment exploziv de energie și voie bună la „Românii au Talent”

Untitled

Formația Tharmis a încins atmosfera de la „Românii au Talent” și i-au făcut pe jurați, dar și pe public să danseze pe ritmurile muzicii lor energice. Odată ce au intrat în scenă au fost apreciați pentru ținuta lor, iar Mihaela Rădulescu a menționat din prima că sunt niște profesioniști.

După ce au interpretat o piesă energică, Andi Moisescu a menționat: „Aoleu, Bobiță, ce-ai făcut? Ai rupt scena! În speranța că ne vom întâlni și în afara programului, răspunsul meu este DA”. Nici Mihaela Rădulescu nu s-a abținut de la comentarii și i-a spus lui Valentin Uzun că o enervează faptul că pe lângă muzică mai arată și bine.

Formația Tharmis a luat patru de DA și merge mai departe în concurs.


Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.
Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Cineplex

  • Știri pentru tine