Maia Sandu s-a întâlnit cu Traian Băsescu. Aceștia au vorbit despre viitorul Moldovei

maiabasescu
Foto:Maia Sandu și Traian Băsescu PC: Facebook/Maia Sandu

Într-un mesaj de pe pagina oficială a Maiei Sandu, aceasta a publicat o fotografie cu Traian Băsescu.

„Domnul președinte Traian Băsescu mi-a făcut onoarea să îmi acorde o întrevedere. I-am mulțumit pentru tot sprijinul acordat Moldovei de-a lungul timpului. Am discutat cu dumnealui despre situația politică din țara noastră, despre reformarea instituțiilor și combaterea corupției, despre viitorul Moldovei”, a scris Maia Sandu.

 

Domnul Președinte Traian Băsescu mi-a făcut onoarea să îmi acorde o întrevedere. I-am mulțumit pentru tot sprijinul…

Posted by Maia Sandu on Tuesday, January 26, 2016

Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.
Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Cineplex

  • Știri pentru tine