În acest sfârșit de week-end promovăm un stil de viață sănătos împreună cu ,,fetele pe biciclete”.
În această seară de duminică fetele sunt invitate la o plimbarea cu bicicleta prin oraș, care va sfârși cu un picnic în parcul Dendrarium. Traseul cursei începe vizavi de stația spitalului municipal nr.1 (vizavi de MallDova) – până în parcul Dendrariu unde va fi și picnicul.
Dress-code-ul evenimentului: fuste, rochii, accesorii colorate și desigur nu vă uitați bicicletele acasă.
Deci, fetelor dacă sunteți prin preajmă, atunci vă puteți alătura plimbării relaxante de sfârșit de week-end.
Acest articol ar putea include elemente realizate cu ajutorul unor instrumente de inteligență artificială. La #diez, AI-ul este utilizat exclusiv în scopuri auxiliare, precum traduceri, transcrieri audio, subtitrări video sau sintetizarea unor informații. Conținutul final este rezultatul muncii jurnalistice și este analizat și validat editorial.






