(foto) „Da” pe holul facultății. De Dragobete au iubit studențește și s-au căsătorit pentru 24 de ore

Tradițional, de Dragobete, pe holul facultății de Jurnalism și Științe ale Comunicării, de la USM studenții au sărbătorit dragostea. Al V-lea an consecutiv, Consiliul Studenților din Mass-Media a oficializat căsătorii pentru 24 de ore.