(video) UEFA Champions League. Ambele partide s-au încheiat la egal, iar Hugo Lloris a încasat un cartonaș roșu

DqS3DDzWoAEu_Os

UEFA Champions League revine cu cea de a treia etapă a grupelor. PSV Eindhoven și Tottenham Hotspur luptă pentru primele puncte, iar Thierry Henry debutează în calitate de antrenor cu AS Monaco în cadrul Ligii campionilor.

#Club Brugge – Monaco

Jucătorul echipei Monaco, Moussa Sylla, a deschis scorul în minutul 32, iar peste 6 minute, Wesley a egalat. eciul s-a încheiat cu scorul final de 1-1

#PSV Eindhoven – Tottenham Hotspur

Jucătorul echipei gazdă, Lozano, a marcat primul gol al meciului în minutul 30, iar Lucas Moura a egalat peste 9 minute. În cea de a doua repriză Kane a dublat avantajul echipei Tottenham. PSV egalează în minutul 87 și stabilește scorul final de 2-2.