Se caută un educator, SMM și depozitar. #diez îți recomandă cele mai fierbinți posturi vacante

DSC_0073

Ești în căutarea unui loc de muncă și aspiri la un salariu decent? Echipa #diez vrea să te ajute și îți sugerează câteva posturi vacante cu perspective și salarii motivante. Grăbește-te să depui CV-ul.

#Depozitar la „Suvorov Vin”,or. Căușeni

Responsabilități:

#Depozitarea mărfii;

#Evidența materialelor și produselor la depozit;

#Predarea-primirea produselor din gestiune;

#Respectarea procedurilor interne;

#Efectuarea lucrului în conformitate cu fișa postului;

#Cunoașterea legislației și normele de tehnica securității muncii.

Cerințe:

#Studii speciale sau superioare;

#Cunoștințe practice de evidență a stocurilor și a documentelor corespunzătoare;

#Experiența minim 1 an în domeniu;

#Responsabilitate, punctualitate, seriozitate.

Benificii:

#Loc de muncă permanent în or.Căușeni;

#Pachet social complet;

#Prânz gratuit;

#Salariu competitiv.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV sau să apeleze la nr de telefon+ (243) 2-56-51.

SMM manager la „Tucano Coffee Global”, Chișinău

Persoană de contact: Gamar Iulia

Număr de contact:+37368692997

Tipul locului de muncă: Full-time

Dacă Instagram, Facebook, TripAdviser, creativitatea, storytellingul și fotografia sunt prietenii tăi cei mai buni, atunci ești binevenit/ă la Tucano Coffee. Dacă posezi engleza, româna și rusă foarte bine, atunci echipa Tucano e pentru tine.

Trimite CV tău aici

Lucrator la McDonald’s MallDova

Se caută lucrători comerciali în: bucătărie, unde se gătesc produsele, la casa de marcat, unde este servit clientul și în alte zone ale restaurantului, unde trebuie asigurată curățenia permanentă.

Programul de lucru este flexibil: 8 ore, 6 ore.

Trimite CV-ul la adresa electronică sau sună la nr. de telefon 079 40 11 95. Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi!

#Contabil Șef la „Akson Medical”

Companie cu specificul activității import și vânzare utilaje medicale anunță postul vacant de contabil-șef

#Gestionarea activității financiare a companiei;

#Evidența contabilă completă;

#Prezentarea rapoartelor si tuturor actelor necesare organelor competente.

Cerințe:

#Studii superioare obligatorii;

#Cunoștințe de limba română și engleză la nivel înalt;

#Cunoașterea programului 1C de contabilitate;

#Experiență în domeniu.

Compania propune:

#Loc permanent de muncă cu perspectivă de creștere;

#Telefonie corporativă;

#Oficiu modern;

#Salariu competitiv;

#Colectiv tânăr și foarte interesant.

Persoanele interesate sunt rugare să transmită CV-ul la adresa electronică: [email protected]

#Educator la „Grădinița Mickey Mouse”, Chișinău

Persoană de contact: Todoroscean DianaNumăr de contact: 068331331

Studii: medii de specialitate

Se angajează educator la grădiniță privată, pentru un grup de 10 copii.

Programul de lucru de luni – vineri de la ora 8:00 până la  18:30.

#Social media manager la „Dex.md”, Chișinău

Cerințe față de candidat:

#administrarea conturilor în rețelele de socializare;

#lucrează cu planul de marketing;

#analizează eficiența lucrului efectuat;

#asigurarea vizibilității platformei pe rețelele de socializare.

Trimite CV aici

Share: Share on Facebook Share on Twitter Share on Telgram
Comentarii
  • Știri pentru tine
  • Lifestyle din stânga nistrului

  • Portalul CIVIC.MD: Activitati ONG, anunturi, granturi, job-uri, voluntariat, evenimente